Pergole

Coraz częściej właściciele domów dbają nie tylko o  funkcjonalne wyposażenie wnętrza budynku, ale także o zaprojektowanie przytulnego miejsca w ogrodzie w którym spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi stanie się czystą przyjemnością. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są pergole czyli elementy małej architektury ogrodowej. Pergola ogrodowa to nic innego jak konstrukcja która pełni funkcję wolno stojącej zaciemnionej alei lub stanowi element budynku w architekturze. Pergole pozwalają na cieszenie się towarzystwem bliskich na świeżym powietrzu bez względu na niespodziewane opady deszczu. Użytkowanie zwiększają także dodatkowe zasłony do pergoli, dzięki którym i wiatr i słońce nie będą w stanie przedwcześnie zakończyć spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Pergole ogrodowe są również doskonałym sposobem na zwiększenie przestrzeni użytkowej domu.

Zalety:

  • możliwość zastosowania pergoli wolnostojącej jak i przyściennej – przylegającej do ściany budynku,
  • zastosowanie dachu panelowego wraz z systemem odprowadzania wody w pełni ochroni przed deszczem, silnymi wiatrami i złymi warunkami atmosferycznymi,
  • mocna, stabilna konstrukcja odporna na wiatr nawet do 160 km/h,
  • możliwość zamontowania rolet, shuttersów,  zabudowy szklanej czy zainstalowania promienników ciepła, dzięki pergoli można wypoczywać na tarasie niemal przez cały rok.

Skontaktuj się

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu, a także do współpracy.

    mapa polski