Veranda pozioma

Veranda to system przeciwsłoneczny, który pracuje pod dowolnym kątem nachylenia, przeznaczony do montażu w przeszklonych połaciach dachowych, świetlikach oraz okiennych zabudowach takich jak np. ogrody zimowe. System jest stosowany na poziomych i skośnych płaszczyznach stąd często jest określany jako roleta pozioma. System Veranda jest sterowany wyłącznie elektrycznie i może być stosowany zarówno na dachu jak i pod sufitem.

Opis

Posiada wbudowany system naciągu tkaniny gwarantujący sprawną, bezkolizyjną pracę podczas rozwijania i zwijania materiału do kasety, a także estetyczny wygląd napiętej tkaniny. Trwałość i niezawodność zapewnia solidna,  konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium lakierowanego proszkowo na wybrany kolor.

Zalety:

  • bardzo cicha praca całego systemu,
  • możliwość skonfigurowania z  systemem Smart Home,
  • dwa silniki systemu wyposażone w czujniki przeciążeniowe gwarantują precyzyjny naciąg tkanin nawet na bardzo dużych powierzchniach
  • możliwość zasłonięcia dużych powierzchni szklanych w poziomie

Skontaktuj się

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu, a także do współpracy.

    mapa polski