Wewnętrzne Okiennice – Shutters

Shuttersy to nic innego jak wewnętrzne okiennice drewniane. Do ich produkcji wykorzystuje się materiał z różnych gatunków drewna, zazwyczaj jest to drewno lite z topoli, lipy, modrzewia japońskiego lub cedru kanadyjskiego.

Opis

Konstrukcja wewnętrznych okiennic zbudowana jest z paneli (liczba odpowiada na indywidualne potrzeby klienta), które tworzone są z ruchomych lameli, czyli wąskich deseczek ułożonych pod odpowiednim kątem. Lamele regulują dopływ światła do pomieszczenia. Mechanizm zależy od modelu, najczęściej stosowany system służący do regulacji lamel występuje w postaci pionowego patyka. Okiennice wewnętrzne mogą być otwierane na trzy sposoby – przesuwanie, składanie, rozwieranie.

Zalety:

  • Zaletą drewnianych okiennic wewnętrznych jest ich zastosowanie, czyli ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym przy jednoczesnym przepuszczeniu światła dziennego,
  • Poprawiają estetykę pomieszczenia, wpływają na poczucie prywatności użytkownika,
  • W upalne dni wewnętrzne okiennice przyczyniają się do ochłodzenia pomieszczenia, a zimą pomagają w utrzymaniu izolacji ciepła,
  • Shuttersy to regulacja światła na życzenie – jeśli chcesz, możesz je odsłonić. Ponadto są ekologiczne, podkreślają naturalne piękno wnętrza.

Skontaktuj się

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu, a także do współpracy.

    mapa polski