Żaluzje Aluminiowe 16mm, 25mm, 50mm

Żaluzje aluminiowe to najstarszy rodzaj przesłon okiennych. Przez lata ulepszane i modyfikowane w końcu przybrały satysfakcjonującą postać. Dzisiejsze żaluzje aluminiowe różnią się od swoich poprzedników nie tylko wyglądem, ale i znacznie odbiegają od nich pod względem jakości wykonania.

Opis

Doskonale zasłaniają wnętrza pomieszczeń, jednocześnie nie pozbawiając ich dostępu do naturalnego światła. Co więcej, latem potrafią znacznie obniżyć wysokie temperatury w pomieszczeniach, a zimą odbijają ciepło do wnętrza. To czysta oszczędność. W zależności od swojej budowy żaluzje aluminiowe mogą występować w kilku postaciach: na szybowej, międzyszybowej, bądź wnękowej. Są trwałe i przy prawidłowym użytkowaniu mogą służyć latami. Lamelki żaluzji aluminiowych wykonane są z taśmy aluminiowej, znacznie grubszej niż kiedyś, lakierowanej fabrycznie na wiele kolorów.

Zalety:

  • Ochrona wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem oraz działaniem promieni UV,
  • Umożliwienie swobodnej cyrkulacji powietrza,
  • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji,
  • Wysoka jakość zastosowanych materiałów, gwarantująca długotrwałe użytkowanie produktu,
  • Funkcjonalność i komfort obsługi żaluzji aluminiowych.

Skontaktuj się

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu, a także do współpracy.

    mapa polski