Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to funkcjonalny i sprawdzony w wielu realizacjach system przeciwsłoneczny, który może być sterowany zarówno elektrycznie jak i manualnie.

Opis

Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, a lamele przypominają w przekroju kształt litery Z lub C z giętej blachy aluminiowej.  Żaluzje to nowoczesne a zarazem bardzo eleganckie rozwiązanie dekoracyjne dla okien, dzięki żaluzjom masz kontrolę nad wpadającą do wewnątrz pomieszczenia ilością światła. Systemy te znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, sklepach, biurach, restauracjach oraz w pergolach do zasłonięcia bocznych ścian.

Zalety:

  • żaluzje fasadowe stanowią estetyczną ozdobę budynku, dedykowane są do obiektów o dużej powierzchni okien lub szklanych fasad, zmieniają wygląd fasady nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter podwyższając jednocześnie standard obiektu,
  • całkowity brak widocznych śrub montażowych zarówno na prowadnicach jak i na kasecie,
  • płynne sterowanie żaluzją w zakresie 90 ° i 180 ° dające możliwość komfortowego i indywidualnego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza, zmianę kąta nachylenia lamel umożliwia regulację dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia,
  • możliwość opuszczania i podnoszenia żaluzji.

Skontaktuj się

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu, a także do współpracy.

    mapa polski